Akvária navrhujeme prodáváme vyrábíme instalujeme servisujeme milujeme

NEJVĚTŠÍ V ČR

Jsme česká jednička ve výrobě a instalacích akvárií na míru. Od malých nádrží až po ty největší, naše zkušenosti, zázemí a logistika nemají konkurenci. Již přes 10 let udáváme trendy v designu a technologiích vodních světů.

Komplexní služby Akvaria.cz
0 +
Instalací u zákazníků
0
Pravidelných servisů
0
Profesionálních akvaristů
0
Litrů vody v naší režii

Jsme firma s tradicí

V současné době se o Vaše akvária strará 16 profesionálů v oboru a to nám dává jistotu, že se zhostíme na výbornou i těch nejnáročnějších úkolů. Hnacím motorem firmy je majitel Ing. Tomáš Macháček, který je v našem oboru vyhledávanou kapacitou. 

Ať už se jedná o sladkovodní, nebo mořskou akvaristiku, naši odborníci jsou stále na špici vývoje a naše služby i výrobky jsou tím nejlepším co v této oblasti existuje. Vyzkoušejte, jaké to je, mít plný servis od jediného dodavatele.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY

Neděláme jen akvária, neprodáváme jen ryby, nedovážíme jen korály. Děláme tohle všechno dohromady a mnoho dalšího. Máte-li akvárium od nás, už nemusíte řešit nic. Spolu s Vámi ho navrhneme, u Vás doma postavíme a rozběhneme a budeme se o něj také starat.

SERVIS A PÉČE

Že se o své akvárium nemusíte starat sami, není uplná novinka. Jen my jsme ale schopni opravdu zaručit, že dlouhodobě dostojíme svým závazkům. Máme flotilu vozidel, armádu techniků a dokonalou logistiku. Nenecháme vás na holičkách ani o prázdninách, ani o vánocích.

DESIGN AKVÁRIÍ

Designové akvárium zdaleka není jen pěkná prosklená skříňka s vodou, rybami a „nějakou dekorací“. My navrhujme akvária včetně jejich vnitřního osazení životem tak, jako nikdo jiný. Podívejte se do galerie našich realizací, jsme opravdu unikátní, spojujeme přírodu a design na světové úrovni.

ZÁRUKA SPOKOJENOSTI

Ve světě akvaristiky se stále objevují novinky. My o nich víme a stále testujeme nové technologie, přípravky, či postupy. Za vás. To, co potom zařadíme do své nabídky je nejen na špičkové úrovni, ale hlavně odzkoušeno. Můžete se spolehnout.

We really 🤍 aquariums.

© 2022