Nástěnné akvárium natureWall

AKVÁRIUM JAKO OBRAZ S DOKONALOU TECHNIKOU

Design, který jinde neuvidíte

Nástěnné akvárium natureWall vyrábíme už od roku 2010 a aktuálně visí u více než 400 zákazníků. O velkou většinu z nich se dlouhodobě staráme, a akvária i jejich osazenstvo jsou tak stále v perfektní kondici. Po devíti letech došlo k upgradu této designové lahůdky. Kromě řady nových funkčních prvků a inovací stávajících, je nově akvárium nasvícené pomocí LED stěny tak, jako žádné jiné. Vše je navíc ovládáno pomocí mobilní aplikace z telefonu nebo tabletu.

Koncepce této nádrže je jako stvořená pro nádherné scenérie. Nabízíme již hotové a definované styly interiéru, které jsou funkčně a designově perfektní. Výsledným efektem je designový skvost, který je ozdobou každého interiéru, ať už se jedná o kancelář, hotelové lobby, nebo Váš obývací pokoj, či ložnici. Líbí se Vám puristická kamenná krajina s horskými masivy, jemné detaily bonsají, nebo akvárium plné různobarevných rostlin v holandském stylu?
Nechte se inspirovat a vyberte si některý z našich aquascapů.

Přehrát video
Nástěnná akvária natureWall Basic a Pro
BASIC
PRO

Výběr pozadí a ryb nemůže být jednodušší

Akvárium natureWall je unikátní také způsobem, jakým si můžete vybrat vzhled svého akvária. Jde o velmi promyšlenou skládanku. Vše je prezentováno v přehledném katalogu, který s Vámi náš obchodník rád projde.

Začneme výběrem modelu a barvy akvária, pokračujeme přes nádherně připravené koncepty osazení akvária a jako třešničku na dortu nabízíme hotové sety ryb, které se dokonale hodí k sobě.

All-In-One řešení s kompletní výbavou

Nástěnné akvárium natureWall je osazeno nejmodernější a spolehlivou technikou, která zajišťuje naprosto hladký chod akvária a především pohodlí a bezpečí jeho obyvatel.

Nástěnné akvárium natureWall

Jak navrhnout a objednat?

Nástěnné akvárium natureWall si můžete sami nakonfigurovat. Na výběr máte ze dvou verzí provedení, několika možností šířky a barevného zpracování korpusu i předního krytu. Dále si můžete vybrat aquascape i předvybrané sety ryby. Pokud Vám nevyhovují žádné z uvedených vlastností, je možné akvárium vyrobit na míru včetně barevného sladění s Vaším interiérem. Postaráme se o vše. Naši technici Vám akvárium přijedou nainstalovat až domů, ve správný okamžik vypustí ryby, a chcete-li, budou akvárium i dlouhodobě servisovat.

Model

Vybírat můžete mezi modely Basic a Pro v mnoha barevných variantách a délkách, které jsou kompletně připravené pro instalaci na zeď a zapojení. Zařídit si ho můžete také sami, rádi Vám i s tímto poradíme.

Pozadí

Máme pro Vás předem definované styly interiéru naturWallu (viz carousel níže) a stále přidáváme další. Balíček aquascape obsahuje veškerý potřebný materiál a doplňkovou techniku k vytvoření daného stylu.

Instalace

Přijedeme k Vám, akvárium připevníme na zeď a provoznímu po technické stránce. Postavíme požadovaný styl interiéru a napustíme vodou. V rámci instalace vše znovu prohlédneme během kontrolního servisu.

Zarybnění

Život v akváriu máme definovaný jako hotové sety, které spolu vzájemně ladí a fungují. Balíček obsahuje samotné ryby, dopravu, krmivo a odborné vypuštění do zařízeného akvária.

 

Servis

Při pravidelných návštěvách zkontrolují stav akvária, živočichů a rostlin, hodnoty látek ve vodě, vše vyčistí, provedou výměnu a případně doplní stav ryb nebo přivezou nové krmivo.

Upgrade starších modelů

Pro všechny stávající majitele natureWall máme připravený propracovaný program revitalizace akvária, díky kterému dokážeme udělat pravidelnými změnami designu a upgradem techniky nový model se všemi technickými vymoženostmi a výměnou vnitřního layoutu akvária udržet jeho zajímavost po mnoho let provozu.

Jak vzniká nový aquascape?

Našim klientům dokážeme splnit takřka jakékoliv přání. Nevěříte? Podívejte se na genezi nového aquascape do akvária natureWall. Nazvali jsme jej „Summit“ a je inspirovaný krajinou Vysokých Tater, konkrétně pak vrchu Kriváň. Samozřejmě, že od návrhu až po realizaci pouze v Akvária.cz. Jaký aquascape by jste chtěli Vy?
We really 🤍 aquariums.

© 2022