NatureWall

Akvárium, které nestárne.

akvárium jako nové
třeba každý rok

Máte už akvárium mají nějaký ten pátek a možná jste se občas zamýšleli nad tím, že  už je trochu „okoukané“. Přece jen, dívat se třeba několik let na ten stejný, i když stále pěkný výhled z okna také po čase omrzí… Koncept natureWall je unikátní v tom, že díky modulárnímu systému máme pro tento případ řešení.

Akvárium je možné revitalizovat a znovu si pak užívat ten pocit, jako když bylo zbrusu nové. Ať už Vás zajímá jeho design, nebo je pro Vás důležitá jeho technická vybavenost a moderní ovládání, není nic jednoduššího. Pojďme se podívat na obě cesty upgradu stávající nádrže:

První a logickou volbou je změnit interiér akvária, tedy jeho „layout“, jak my říkáme. Možná jste majitelem už několik let a natureWall jste si pořizovali v době, kdy jsme nabízeli jen několik typů vnitřního uspořádání.

Od té doby jsme se posunuli docela zásadně a natureWall dnes nabízíme s devíti různými a přesně definovanými vzhledy interiéru. Nechte se inspirovat a procestujte s námi japonské horské scenerie, bambusový prales, kamennou zahradu, nebo i známé výjevy z českých řek.

Naši technici Vám akvárium bezproblémově předělají do Vámi zvoleného vzheldu, a vy se tak již druhý den můžete dívat na docela novou krajinu a užívat si znovu ten pocit, jako když bylo Vaše akvárium úplně nové! 

Nemusíme se ale zdaleka omezovat jen na layout. Do všech starších modelů jsme schopni integrovat nejnovější techniku a celou nádrž tak opět posunout na špičkovou úroveň. Jedná se primárně o zcela nové osvětlení (jak hlavní tak i nová svítící zadní stěna) a krmící automat. Nemusíte tak kupovat novou nádrž a přece stále využívat všech špičkových vymožeností. 

Jaký je tedy další krok? Stačí se na nás obrátit a my Vám rádi poradíme a ukážeme všechny možnosti pro další cyklus v životě akvária. Nebojte se, všechno máme dokonale připravené a celý proces proběhne hladce, rychle a bez problémů.