designové akvarium

NATUREWALL

AKVÁRIUM, KTERÉ NESTÁRNE

akvárium jako nové
třeba každý rok

Máte už akvárium mají nějaký ten pátek a možná jste se občas zamýšleli nad tím, že  už je trochu „okoukané“. Přece jen, dívat se třeba několik let na ten stejný, i když stále pěkný výhled z okna také po čase omrzí… Koncept natureWall je unikátní v tom, že díky modulárnímu systému máme pro tento případ řešení.

Akvárium je možné revitalizovat a znovu si pak užívat ten pocit, jako když bylo zbrusu nové. Ať už Vás zajímá jeho design, nebo je pro Vás důležitá jeho technická vybavenost a moderní ovládání, není nic jednoduššího. Pojďme se podívat na obě cesty upgradu stávající nádrže:

První a logickou volbou je změnit interiér akvária, tedy jeho „layout“, jak my říkáme. Možná jste majitelem už několik let a natureWall jste si pořizovali v době, kdy jsme nabízeli jen několik typů vnitřního uspořádání.

Od té doby jsme se posunuli docela zásadně a natureWall dnes nabízíme s devíti různými a přesně definovanými vzhledy interiéru. Nechte se inspirovat a procestujte s námi japonské horské scenerie, bambusový prales, kamennou zahradu, nebo i známé výjevy z českých řek.

Naši technici Vám akvárium bezproblémově předělají do Vámi zvoleného vzheldu, a vy se tak již druhý den můžete dívat na docela novou krajinu a užívat si znovu ten pocit, jako když bylo Vaše akvárium úplně nové! 

Vyberte si svůj layout pro nástěnné akvárium natureWall

Nemusíme se ale zdaleka omezovat jen na layout. Do všech starších modelů jsme schopni integrovat nejnovější techniku a celou nádrž tak opět posunout na špičkovou úroveň. Jedná se primárně o zcela nové osvětlení (jak hlavní tak i nová svítící zadní stěna) a krmící automat. Nemusíte tak kupovat novou nádrž a přece stále využívat všech špičkových vymožeností. 

Nová technika v nástěnných akváriích natureWall

Jaký je tedy další krok? Stačí se na nás obrátit a my Vám rádi poradíme a ukážeme všechny možnosti pro další cyklus v životě akvária. Nebojte se, všechno máme dokonale připravené a celý proces proběhne hladce, rychle a bez problémů.

We really 🤍 aquariums.

© 2022