Akvária.cz

Zabudovaná akvária

NAŠE AKVÁRIA

PŘINÁŠÍME PŘÍRODU PŘÍMO K VÁM DOMŮ

Akvárium na míru je unikátní designový prvek interiéru.

Podívejte se na malý výběr z našich instalací a kontaktujte nás, vymyslíme spolu něco pouze pro Vás!

Akvária ve stylu afrických jezer Malawi a Tanganiika jsou velmi oblíbená jak pro svou nízkou náročnost, tak i pro specifický vizuální dojem. Ten plyne především z pestrobarevné rybí osádky afrických cichlid – Tlamovců.
Přírodní akvária, tedy rostlinná akvária existují v nepřeberném množství stylů – od temných vod Amazonky se záplavou zelených rostlin, přes designové nádrže s vytříbeným interiérem v japonské tradici aquascapingu, který přenáší pod vodu reálné krajinné scenerie, až po holandská akvária – podvodní zahrady s nejpestřejším výběrem rostlin.
Vrcholnou disciplínou akvaristiky jsou pak mořská akvária. Nikde jinde se nespojuje taková druhová pestrost jako právě zde. Přeneste do svého interiéru pravou atmosféru živých korálových útesů z topických moří a užijte si pohled na ryby a koráli, jaké doma nemá jen tak někdo.

Akvária, na která jsme hrdí

Podívejte se na některá nejluxusnější akvária, která jsou naším společným dílem

Vybrané realizace

Za dobu naší existence jsme postavili stovky nádrží, o mnohé z nich se staráme dodnes. Ať již se jedná o mořská akvária, nádrže pro cichlidy z biotopů Malawi a Tanganiika, profesionální aquascaping přírodních nádrží, nebo stovky nástěnných instalací natureWall, ke všem přistupujeme se stejnou péčí, nadšením a odborností. Podívejte se na některé vybrané referenční nádrže.

Clicky