DOPLŇKY

NAŠE VLASTNÍ PRODUKTOVÉ ŘADY

Přinášíme naše vlastní výrobky ve špičkové kvalitě

Zdaleka se nejedná jen o “další granulové krmivo na trhu”, právě naopak. Žádné dostupné krmivo na trhu nesplňovalo tak úplně naše představy a my jsme chtěli vyvinout něco jiného – a rozhodně se to povedlo! Hlavní vlastnosti našeho krmiva jsou obsaženy už v názvu: “Swiss” proto, že zásadním prvkem krmiva jsou alpské bylinky přímo ze srdce Švýcarska, “Med” pak proto, že naše směs není jen krmivem, ale také léčivým a preventivním prostředkem, který zlepšuje a pomáhá udržet kondici Vašich ryb.

Série určená speciálně pro cichlidy pokrývá kompletní potřeby všech druhů ze všech biotopů.

Většina dostupného krmiva je založena na levných krmných směsích, které obsahují příliš mnoho tuků. Jsou určeny pro chovatele v rybích farmách, kdy je cílem rybu co nejrychleji vykrmit aby byla prodejná na trhu. To není náš přístup. Naším cílem jsou zdravé a dlouho žijící ryby a suroviny špičkové kvality. Vlastně všechny naše suroviny jsou ve kvalitě určené pro lidskou spotřebu.

Pro všechny ryby všech velikostí, sladkovodní, či mořské. S obsahem léčivých bylinek – ano v krmivech máme léčivé bylinky – zjistili jsme totiž, že léčivé látky z nich jsou velmi prospěšné rybí imunitě.

Směsi pro planktono-žravé a řaso-žravé ryby obsahují řasy Spirulina a Chlorella, se kterými se setkáte i v našich lékárnách. 

Naše vlastní řada profesionálních hnojiv

Jednodušší už to být nemůže. Step 1 je speciálně namíchaná směs živin pro první měsíce po založení akvária. Nemusíte přidávat nic jiného, toto komplexní hnojivo pokryje potřeby rostlin dokonale.

V akváriu starším než tři měsíce již rostliny potřebují více makroprvků a Step2  je tedy bohatší na dusíkaté látky, fosfáty a další důležité živiny. Lze jej používat stále, po celou dobu života akvária.

Jednotlivé prvky používáme v náržích se specifickými požadavky nebo v případě,
že naše rostliny vykazují známku nedostatku některých živin.

Už zdaleka není třeba nechávat kohoutkovou vodu odstát, než bude použita v akváriu. Chlorine Safe během několika sekund neutralizuje chlor a těžké kovy ve vodě a ta je tak okamžitě připravena k bezpečnému užití. Doporučujeme používat standardně při každé výměně vody v akváriu.

Za tento koktejl prospěšných látek Vás budou jak ryby tak i krevetky přímo milovat! Použití tohoto silného výluhu z mandlovníku přiblíží charakter vody tropickým biotopům, s vysokým obsahem taninů a dalších látek, které jsou pro vodní živočichy přirozené a velmi prospěšné.