KARIÉRA U NÁS

PROMĚNA VÁŠNĚ V POVOLÁNÍ

Práce snů každého akvaristy
v nejlepším týmu

Pojď s námi do toho!

Hledáme kvalitní lidi všech profesí. Ať už jsi akvarista, technik, nebo máš zkušenosti s prací na projektech či prodejem, chceme o tobě vědět! Nabízíme možnost karierního růstu ve stabilní společnosti, která je lídrem na trhu a nabízí naprosto ojedinělý mix pracovních výzev.

Níže najdeš aktuální otevřené pozice, ale určitě se nám ozvi i když do žádné z nich úplně nezapadáš!

Pozice pro centrálu v Praze

OBCHODNÍK
Hledáme pro pražskou pobočku obchodníka. Náplní práce je osobní kontakt s často velmi významnými klienty, management obchodních případů a také aktivní hledání nových příležitostí. Myslíš, že máš vše potřebné? Ozvi se!
SERVISNÍ TECHNIK
Máš-li vztah k přírodě a akváriím zvlášť, jsi-li pečlivý a zručný – hledáme právě tebe. Nabízíme práci na akvariích, o jakých jsi do teď jen četl. Sáhneš si na tu nejlepší techniku a exkluzivní ryby. Získáš za rok tolik zkušeností v akvaristice jako doma za celý život. Pojď s námi dělat!
PROJEKTOVÝ MANAŽER
Na pražské pobočce velmi rádi přivítáme člověka s organizačními schopnostmi, který povede jednotlivé zakázky od začátku až do úspěšné realizace. Víš vždy, co se děje, kdo má co na starost, a kam volat když se něco nedaří? Hledáme ostřílené jezdce na produkčních vlnách!

Pozice pro Brno a Moravu

Obchodník

Nabízíme jedinečnou příležitost realizovat své schopnosti těm, kdo mají vizi a dokáží za ní jít. Pro naši pobočku v centru Brna hledáme obchodníka. Potřebujeme samostatnost, chuť učit se, obchodní talent a hlavně tah na branku!

SERVISNÍ TECHNIK
Protože máme velké množství akvárií i u zákazníků na Moravě, hledáme technika, který se o některá z nich bude starat právě tam. Nabízíme samostatnost, dokonalou podporu z centrály, možnost dělat na špičkových a unikátních nádržích. Co ještě neumíš, to tě naučíme!

Zaujala tě některá z pozic, nebo máš nápad a chuť spolupracovat jinak?
Neváhej a ozvi se!

tel.: 721 802 117
e-mail: prace@akvaria.cz

We really 🤍 aquariums.

© 2022