Vizualizace akvária na míru

KOLIK TO STOJÍ?

CENOVÁ NABÍDKA A VIZUALIZACE ZDARMA!

ZANECHTE NÁM PÁR ÚDAJŮ

Na základě několika málo základních informací Vám zdarma připravíme vizualizaci Vašeho snového akvária na míru.

Vysvětlivky k pojmům

MALAWI
Akvária ve stylu afrických jezer Malawi a Tanganiika jsou velmi oblíbená jak pro svou nízkou náročnost, tak i pro specifický vizuální dojem. Ten plyne především z pestrobarevné rybí osádky afrických cichlid – Tlamovců. Malawi je takové jednoduché “moře ve sladké vodě”.

Akvárium Malawi

PŘÍRODNÍ
Rostlinná akvária existují v nepřeberném množství stylů – od temných vod Amazonky se záplavou zelených rostlin, přes designové nádrže s vytříbeným interiérem v japonské tradici aquascapingu, který přenáší pod vodu reálné krajinné scenerie, až po holandská akvária – podvodní zahrady s nejpestřejším výběrem rostlin.

Sladkovodní akvária

MOŘE
Vrcholnou formou akvaristiky jsou mořská akvária. Nikde jinde se nespojuje taková druhová pestrost jako právě zde. Přeneste do svého interiéru pravou atmosféru živých korálových útesů z topických moří a užijte si pohled na ryby a koráli, jaké doma nemá jen tak někdo.

Mořské akvárium

STOJAN
Akvária větší než cca 500 litrů již nemohou stát jen tak na nábytku a potřebují kvalitní podporu ocelového stojanu. Dodáváme včetně povrchové úpravy, která zajistí dlouhou životnost.

SKLO
OptiWhite obsahuje výrazně nižší množství oxidu železa než plavené sklo Float a vyznačuje se dokonalou průhledností. Na první pohled vypadá méně zelenkavě a mnohem více barevně neutrální, takže ryby nebo jiní podvodní tvorové jsou tak jasně vidět a voda se zdá být dokonale čistá.

Druhy skla pro výrobu akvárií

LED zadní stěna SkyPanel
Inovativní podsvícení zadní stěny akvária – SkyPanel – dodává nádrži nečekanou hloubku. Díky volitelné barvě potisku a WiFi ovládání intenzity i časování je velmi oblíbeným doplňkem designových akvárií.

OPLÁŠTĚNÍ
Kvalitní opláštění z MDF, které dokonale ladí s interiérem, ve kterém je akvárium umístěno, je takřka nutností. Používáme jen ty nejkvalitnější komponenty a truhlářské práce jsou na špičkové úrovni. Podrobné informace se dozvíte v naší brožuře Jak správně sladit akvárium s interiérem.

Opláštění akvária

DOHLED A AUTOMATIZACE
Technologie postupuje mílovými kroky i v akvaristice. Velké akvárium s drahým životem, které si zaslouží dohled jej může dostat nepřetržitě. Náš dohledový systém Capitan hlídá všechny důležité parametry nádrže a on-line je posílá do našeho 24/7 dispečingu. Víme okamžitě o všem, co se v akváriu děje a v připadě potřeby zajistíme okamžitou nápravu.

Ani výměnu vody již nemusí řešit člověk. Automatický systém se o ni stará – a prospívá tak čistotě a rovnováze v akváriu. Určitě toto řešení doporučujeme na prakticky všechny velké nádrže.

Dohledové centrum Akvária.cz
We really 🤍 aquariums.

© 2022