Servis a údržba akvárií

SERVIS AKVÁRIÍ

PROFESIONÁLNĚ A SPOLEHLIVĚ. KDEKOLIV.​

O vaše akvárium se postaráme my,
vy se jen dívejte.

Údržba a servis akvárií

Skvěle vybavení profíci
Naši servisní technici jsou vybaveni tou nejlepší dostupnou technikou, u sebe vozí veškerý spotřební materiál a díky tomu, že jsou dokonale vyškolení, dokážou se o Vaše akvárium postarat se vším všudy. Akvárium vyčistí, postarají se rostliny, zkontrolují stav ryb a přidají případnou dobrou radu. V případě potřeby Vám při pravidelné návštěvě přivezou živočichy, rostliny nebo novou techniku a Vy tak nemusíte dělat vůbec nic.

Servis akvárií

Servisní systém akvárií
Každé akvárium od nás je automaticky zavedeno do speciálního servisního software. Záznam obsahuje kompletní informace o vybavení nádrže, nebo například parametrech vody, fotografie z každé návštěvy, a také Vaše přání a objednávky. Díky tomu víme přesně co se ve Vaší nádrži děje, jak se v čase pohybují důležité hodnoty chemismu vody, nebo jak si vedou Vaše ryby. Máme prostě dokonalý přehled!

Dokonalá péče o akvárium

Vysoce kvalitní měření vody
Kvalita vody a hlavně obsah podstatných látek v ní jsou naprosto klíčové parametry, které určují nejen to, jak se daří živočichům ale i to, jak rostou rostliny v akváriu, nebo do jaké míru je třeba bojovat proti výskytu řasy. Naši technici profesionálně změří hodnoty vody ve sladkovodních nádržích, v mořské akvaristice využíváme bezkonkurenční systém Triton Lab, a vodu odesíláme do laboratoří, které ji nejen přesně analyzují, ale dodají také individuálně namíchané látky pro uvedení vody do ideálního stavu.

Servis a údržba akvárií

Letité zkušenosti v akci
Je úplně jedno, zda Vaše akvárium obývá školka neonek, nebo máte doma žraloka černocípého či barakudy. Máme zkušenosti s naprosto kompletní paletou toho, co je možné ve vodě chovat a velmi aktivně tyto hranice posouváme. Na každý problém máme vyzkoušené a funkční řešení.

Pojďme se do toho pustit hned!

Aquascape akvária na míru

Odměnou za Vaši důvěru v naše schopnosti budou
náherná akvária, která Vám budou dělat jen radost.