Akvária.cz

Speciální malé akvárium MMA Fish, ambasador Karlos Vémola
BOJOVNICE ÚPLNĚ JINAK

MMA akvárium
Fight tank pro betty bojovnice

Samci druhu Betta Splendens jsou nejen nádherní, ale jsou známí i svou vzájemnou agresivitou. Ocitnou-li se dva v jedné nádrži, dříve nebo později dojde k souboji o dominanci, který určí jednoznačného vládce akvária.

V jejich domovině, jihovýchodní Asii (proto také název Siamese Fighting Fish) tuto jejich vlastnost cíleně pěstují a „rybí zápasy“ jsou součástí koloritu tamních rušných ulic.

Betty bojovnice

Při samotném souboji, ale i během jeho přípravné fáze, se bojovníci snaží zastrašit protivníka a vystavují své nádherné ploutve a „límec“ v co nejlepším světle. 

Chtěli jsme vytvořit velice funkční a zároveň správně akční akvárium, které bude jako dělané právě pro tyto rybí bojovníky.

MMA FISH ambasador Karlos „Terminátor“ Vémola

Rozhodli jsme se přizvat ke spolupráci odborníka na slovo vzatého. Karlos „Terminátor“ Vémola je samozřejmě hvězdou MMA zápasů, ale zároveň sdílí naši vášeň pro ryby. Kromě toho všeho nás spojuje jeho smečka žraloků, kterou jsme pro něj obstarali. Je tedy jasné, že máme mnoho společného.

postavili jsme aKvárium - arénu:

Speciální malé akvárium MMA Fisch, ambasador Karlos Vémola
Speciální malé akvárium MMA Fish, ambasador Karlos Vémola
Speciální malé akvárium MMA Fish, ambasador Karlos Vémola

Akvárium je jednoduché složit, přímo v balení je prakticky seskládáno, stačí připevnit světla na jejich místo, případně nalepit přiložené dekorační nálepky a je hotovo.

Nejen, že instalaci zvládne opravdu každý a nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti; k akváriu je přiložen návod s přesnými instrukcemi a hromadou dobrých rad, jak akvárium bez obtíží provozovat.

Protože každé akvárium potřebuje základní péči, udělali jsme Arenu tak, aby byla co nejpříjemnější. Zapoměňte na jednoduché koule bez filtrace a s osvětlením ze stolní lampy. Tohle je profesionální výrobek s opravdu pořádným filtrem
a nejmodernějším LED osvětlením, které disponuje kromě bílé, i modrou barvou. Vycházíme z naší dlouholeté nejlepší praxe a víme přesně co a proč děláme.

 

Funkce filtru pro bettarium MMA Fish Arena

A protože takové akvárium si zaslouží to správné příslušenství, s radostí uvádíme kompletní novou značku z naší stáje: MMAFish.com. Uvádíme nejen akvárium samotné ale i speciální krmivo pro bojovníky a mnoho dalšího.

Vítáme také Karlose Vémolu jako patrona značky a těšíme se na vzrušující zápasy pod jeho dohledem! A nejlepší je, že MMAFish Arenu si můžete koupit ihned!

Je akvárium pro Betty dost velké?

Více informací o chovu přinášíme v samostatném článku.