Akvária.cz

natureWall LindkedIn

Oživte Váš interiér
designovým akváriem
Nástěnné akvárium natureWall
Nástěnné All-In-One akvárium natureWall se stane designovým skvostem Vašeho interiéru, ať už se jedná o kancelář, hotelové lobby nebo obývací pokoj.
Vyberte si perfektní design do Vašeho interiéru z ceníkového katalogu, který Vám zašleme. Najdete v něm kompletní informace o našem designovém závěsném akváriu s přehledem designů, variantami jeho obyvatelstva a popisem všech funkcí.
Ceníkový katalog nástěnného akvária natureWall
ZÍSKAT CENÍKOVÝ KATALOG

Nástěnné akvárium natureWall
Nástěnné akvárium natureWall
Oživte Váš interiér designovým akváriem
Nástěnná akvária natureWall
Akvárium je absilutně bez starostí. Nabízíme Vám ho profesionálně připravené včetně scenérie a rybí osádky. Zkrátka se postaráme o vše. Naši technici Vám akvárko přijedou nainstalovat až domů, ve správný okamžik vypustí ryby a chcete-li, budou akvárium i dlouhodobě servisovat. Vy si můžete pouze užívat harmonii nádherné vodní scenérie.
Video Akvária.cz natureWall
Přehrát video o Video Akvária.cz natureWall
Přehrát video
Vyberte si z několika nádherných scenérií
Koncepce této nádrže je jako stvořená pro nádherné scenérie uvnitř. Nabízíme již hotové a definované styly interiéru, které jsou plně funkční a designově perfektní. K designu si také můžete zvolit hotové sety ryb, které se k sobě dokonale hodí.
černý rám
natureWall 01 Kamenná zahrada

Kamenná zahrada

Dramatické formace japonských Seiryu kamenů se na jedné straně otevírají do vějíře a na druhé jsou vyváženy menším vrcholkem. Mezi vrcholky hor prorůstají lesy mechů. Tento layout je impozantní a zároveň velmi funkční.
natureWall 02 Zelené ostrovy

Zelenné ostrovy

Inspirováno ikonickou nádrží Sumida, dílem zakladatele nature akvárií – legendy Takashiho Amana. Na bílém písku se z kamenů derou mangrovové kořeny osazené mechy a drobnými trsy Anubias nana micro. Koncept vizuálně stojí na dvou oddělených a zároveň dotýkajících se ostrovech.
natureWall 03 Asijská malba

Asijská
malba

Rozeklané útesy s pokroucenými kmeny stromů připomínají snovou krajinu z obrazů starých východních mistrů. Pečlivě sestavený hardscape dračích kamenů doplněný bonsajemi s korunou z mechů je opravdu uměleckým dílem. Toto je zen v akváriu.
natureWall 04 Holandský styl

Holandský
styl

Takzvaná holandská akvária jsou kategorií sama pro sebe. Jejich dominantou není hardscape, tedy dekorativní kameny a kořeny, ale záplava rostlin. Díky CO2 a výkonnému osvětlení jsme dokázali tento styl uplatnit i v našich nádržích natureWall. Tato akvária doslova září barvami a jsou dokonalým typem pro všechny milovníky rostlin a silně zarostlých akvárií.
natureWall 05 Bambusový háj

Bambusový
háj

Nechte se unést do starého Japonska s jeho magickými bambusovými lesy. Průvodcem Vám bude soška mnicha Hoteie, který je jedním ze sedmi japonských bůžků stěstí. Design tohoto akvária je založen na bambusových vertikálách, které na straně vyvažuje masiv mangrovového stromu se „zarostlou“ soškou. Víte, že když příroda takto pohltí a obroste lidský výtvor, značí to v asijských kuturách šťastné místo?
Skrytá technologie zajišťující perfektní chod
Akvárium můžete dokonce ovládat pomocí mobilní aplikace. Kromě řady nových funkčních prvků a inovací stávajících, je nové akvárium nasvícené pomocí LED stěny tak, jako žádné jiné. Je osazeno nejmodernější a spolehlivou technikou, která zajišťuje naprosto hladký chod akvária a především pohodlí a bezpečí jeho obyvatel.
Nástěnné akvárium natureWall
Hnojení
Skypanel
Odvětrání
Osvětlení
Topení
Filtrace
Krmení
Cirkulace
Nástroje
Rozvody
CO2
Filtrace
Chcete objednávku urychlit?
Napište nám na mail nebo nám přímo zavolejte. Kontaktujte našeho akvarijního specialistu Tomáše Macháčka, který s Vámi vše rád projde.
Přidejte se k našim více než 400 spokojeným zákazníkům
Nástěnné akvárium natureWall vyrábíme už od roku 2010 a aktuálně visí u více než 400 zákazníků. O velkou většinu z nich se dlouhodobě staráme a akvária a jejich osazenstvo jsou tak stále v perfektní kondici. I takto může vypadat akvárium u Vás.

Perfektní design
do Vašeho interiéru

Vyberte si perfektní design do Vašeho interiéru z ceníkového katalogu, který Vám zašleme. Najdete v něm kompletní informace o našem designovém závěsném akváriu s přehledem designů, variantami jeho obyvatelstva a popisem všech funkcí.
Ceníkový katalog nástěnného akvária natureWall
ZÍSKAT CENÍKOVÝ KATALOG

Clicky