Akvária.cz

Akvária.cz Xmass Death Match s Kapkou Naděje David Dvořák

MMA vs Akvaria.cz vánoční výzva

Vydražte akvárium navržené Davidem Dvořákem pro Kapku Naděje!

Během svátků bychom Vás chtěli pobavit netradiční akcí.
Natočili jsme 4 netradiční videa a uspořádali dobročinnou akci, podívejte se na náš Xmass Deathmatch!

Pustili jsme proti sobě
MMA bojovníka a Akvaristu

David Dvořák je český MMA zápasník v sérii UFC. Je to zároveň náš dobrý zákazník a my jsme se rozhodli toho využít. Uspořádali jsme přátelský souboj – sérii výzev mezi ním a naším zástupcem.

Michal Weigel je náš šampion v instalacích akvárií. Má jich za sebou několik set a logicky padla reprezentační volba na něj. Doufáme, že Vás pobavíme a navíc na konci uděláme něco pro dobrou věc!

1. KOLO - dovednosti

Je David lepší rybář než Michal? A kdo vydrží déle pod vodou? V první epizodě jsme se zaměřili na dovednostní discipliny.

2. KOLO - VĚDOMOSTI

Každý je odborníkem na svém poli. Jak ale dopadnou, když se budeme ptát zápasníka na ryby a naopak? Pojďme se podívat – a třeba se také něco dozvíme!

3. KOLO - SOUBOJ

Naše oktagonové akvárium pro dvě Betty už znáte. Nechali jsme každého vybrat si svou rybu a vy se můžete podívat, jak vypadá boj na dvě kola v MMAfish Aréně.

4. KOLO - POSTAV SI AKVÁRIUM

Je třeba říci, že Davida evidentně akvária baví. Chtěl si dokonce postavit svou custom nádrž – a my jsme mu samozřejmě vyšli vstříc. Takže, jak se takové akvárko zařizuje?

Dobročinná aukce - pojď do toho!

Akvárium, které David Dvořák během posledního videa série postavil můžete mít doma! Včetně custom polepů UNDERTAKER a vlastnoručního podpisu. David k němu přidal svůj exkluzivní merch v podobě mikiny, kterou často nosí a patří mezi jeho nejoblíbenější. Celý set tak můžete mít vy a ještě přispějete na skvělou věc! 

S našimi partnery jsme se rozhodli uspořádat aukci ve spolupráci s portálem Aukro. Její výtěžek bude předán nadaci Kapka naděje a my o tom natočíme speciální video. Aukce bude odstartována 23. prosince ve 20:00 h a bude ukončena 2. ledna 2020 ve stejném čase. 

We really 🤍 aquariums.

© 2022